התמחות סוכן ביטוח

המתמחים
של יו פירסט

התמחות סוכן ביטוח היא לא סתם כלי שיווקי, אלא צורך עסקי הולך וגובר. בעידן בו הטכנולוגיה משנה את פני הענף. יו פירסט הוקמה מתוך החזון להיות סוכנות הביטוח המובילה בישראל, הממוקדת בסוכניה. צמיחתה של קבוצת יו פירסט משקפת את חזון החברה להיות מובילה מסוגה בתחום – לא רק בגודל אלא גם באיכות ובחדשנות.
בית סוכן | בית סוכן מומלץ | בית הסוכן
משרה והתמחות מהיום הראשון
בית סוכן
תנאים מעולים
בית סוכן
ליווי אחד על אחד
בית סוכן
מקצוע יוקרתי
בית סוכן
השתלבות כסוכן בתום ההתמחות
"יו פירסט היא לא
סיסמה היא דרך"
אנו חושבים כל יום איך לייצר ערך אמיתי עבורנו תוך יצירת יתרון תחרותי אל מול המתחרים
התמחות סוכן ביטוח
התמחות סוכן ביטוח

איך אנחנו עושים את זה?

הלקוחות הם המשאב העיקרי של העסק שלנו. יו פיסרט פועלת כדי להתייעל בתהליכי מכירות, שירות לקוחות והתנהלות פנים ארגונית. לשם כך, בנינו מערכת CRM ייחודית המאפשרת לשפר את התוצאות העסקיות.

שימוש בכלים שיווקיים מגוונים כדי להגיע ללקוחות חדשים הנותנים הזדמנות שווה לכל סוכן לגייס לקוחות.

אחת הבעיות הקיימות של סוכן ביטוח עצמאי בתחילת דרכו היא בניית מעגל הלקוחות הראשון. כידוע, מבלי להגדיל את מעגל הלקוחות העסק לא יכול לצמוח ולשגשג.

לכן, השקענו בנכסים דיגיטליים שונים כדי לעזור לסוכן לבנות את הבסיס שלו להצלחה.

בית הסוכן מאפשר לסוכניו להשתמש במשרדי החברה ובחדרי הישיבות. משרדנו מספק סביבת עבודה צעירה, מעשירה וחיי חברה תוססים. כל זאת, מתוך הבנה שהיציאה מהבית למשרד מאפשרת הפריה הדדית, פיתוח ידע ודחיפה קבוצתית להצלחה.

הדרך שלנו להצלחה

בשנים האחרונות הופך השוק בו אנו פועלים ליותר ויותר תחרותי: שיווק ישיר, רגולציה, חברות חדשות, כלים דיגיטליים נגישים ובכלל- ריבוי של אפשרויות (גם לכל אחת מאיתנו כסוכן ביטוח). 

כדי שהלקוחות והסוכנים ימשיכו לבחור בנו הם צריכים לקבל מאיתנו ערך מוסף. לערך המוסף הזה קוראים: נאמנות. נאמנות היא מסירות ודבקות במטרה- היא מערכת יחסים שהלקוחות, הסוכנים ואנחנו רוצים לשמור ולטפח.

הדרך שלנו להצלחה
התמחות סוכן ביטוח
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים ונציג מטעם בית סוכן יו פירסט יחזור אליכם בהקדם.
נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור "בואו נדבר" הינך מאשר/ת בזאת ל-"יו פירסט סוכנות לביטוח 2017״ לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.