יו פירסט - Ufirst

אמנת השירות

משרדנו חתום ומחויב להעניק שירות מקצועי, איכותי ומקיף החל ממועד ההתקשרות וזאת כתנאי יסוד לאורך כל תקופת הקשר עם הלקוח. אנו מתחייבים להציע ללקוחותינו את המוצר הנכון ביותר עבורו בהתאם לצרכיהם וצרכי משפחתם תוך בחינת האפשרויות השונות, ומחובתנו לפעול למען מיצוי זכויותיהם מול חברות הביטוח בעת מקרה הביטוח מתוך הכרה ואמונה כי כל עוד נפעל בהתאם לערכים אלו, נוכל להעניק ללקוחותינו פתרונות בעלי ערך, היוצרים מעטפת שנועדה להבטיח לכם הלקוחות, לווי מקצועי הפועל אתכם ולמענכם לאורך זמן, ומתוך הכרה בגודל האחריות המופקדת בידנו וחשיבותה.

אנו מתחייבים לשמור על רמה מקצועית גבוהה וזאת על ידי למידת  התוכניות החדשות, החוקים והתקנות, לקיחת חלק פעיל בהכשרות ייעודיות, על מנת להעניק לכם את ההכוונה המקצועית הטובה ביותר ולפעול מתוך שקיפות ואובייקטיביות מוחלטת לטובתך האישית. אנו מחויבים לפעול בהגינות, בכבוד ובמקצועיות ולאפשר לכם להינות מזמינות, ופשטות וכל זאת תוך הקשבה, למידה ושיפור מתמידים.

משרדנו משרת את לקוחותיו בתחומים הבאים: חיים, בריאות, סיעוד, קופת גמל, קרנות השתלמות, השקעות, תוכניות חיסכון, ביטוח נסיעות לחו"ל, פנסיה וביטוחי מנהלים.

משרדנו מתחייב להגן לאורך כל תקופת ההתקשרות ולאחר מכן על פרטיותך בכפוף לתנאי הרגולציה ולחוזר הסייבר.

משרדנו עומד לצדך בכל זמן ושמח להעניק לך שירות בכל שאלה או בעיה. לשם כך עומדות לרשותך מספר דרכי התקשרות: ניתן לפנות למשרד באמצעות מספר הטפלון/פקס המופיעים מטה או באמצעות הודעת מייל. אנו כאן בשבילך על מנת להעניק לך את השירות הטוב ביותר ונדאג לטפל בפנייתך במלוא תשומת הלב ובהקדם האפשרי בהתאם לפרקי הזמן הפורטים להלן:

  • לעניין קיום פגישה – תוך שבעה ימי עסקים מקבלת פניית לקוח.
  • לעניין מענה ראשוני – תוך שני ימי עסקים.
  • לעניין מסירת מסמכים – תוך שבעה ימי עסקים.

פרטים ליצירת קשר:
כתובת משרדנו- השקמה 2, אזור, קומה 11.
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:30-17:00
טלפון: 03-9333606
פקס: 03-9644566
כתובת דוא"ל: [email protected]

אנו רואים בכם, הלקוחות, את הנכס העיקרי שלנו ומתכוונים לטפח את הקשר עמכם לאורך כל הדרך, ומזמינים אתכם לשתף אותנו בכל חוויה או אירוע, הנוגעים לקשר בינינו, אשר לדעתכם חשוב שנדע עליו.

הירשמו לקבלת עדכונים

מאמרים, טיפים, מדריכים והטבות בלעדיות

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור "בואו נדבר" הינך מאשר/ת בזאת ל-"יו פירסט סוכנות לביטוח 2017״ לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.