בית סוכן שבו אתה ראשון

בית סוכן יו פירסט סוכנות לביטוח - מובילים אותך להצלחה

למה בית סוכן יו פירסט הוא בית סוכן מומלץ? בית הסוכן "יו פירסט" שם אותך תמיד במקום הראשון. צמיחתה של קבוצת יו פירסט משקפת את חזון החברה להיות מובילה מסוגה בתחום- לא רק בגודל אלא גם באיכות ובחדשנות. אנו מקפידים לשמור על התלהבות ולהתמקד בסוכני הביטוח והתפתחותם העסקית והאישית, לפתח מערכת יחסים פתוחה, אמינה ונאמנה המבוססת על הקשבה, אכפתיות והרצון להוביל את הסוכנים שלנו לפריצת דרך בקריירה.

בית סוכן | בית סוכן מומלץ

בית סוכן "יו פירסט" הוקם מתוך החזון להיות סוכנות ביטוח המובילה בישראל, הממוקדת בסוכניה. 

צמיחתה של קבוצת יו פירסט משקפת את חזון החברה להיות מובילה מסוגה בתחום- לא רק בגודל אלא גם באיכות ובחדשנות. אנו מקפידים לשמור על התלהבות ולהתמקד בסוכני הביטוח והתפתחותם העסקית והאישית, לפתח מערכת יחסים פתוחה, אמינה ונאמנה המבוססת על הקשבה, אכפתיות והרצון להוביל את הסוכנים שלנו לפריצת דרך בקריירה. 

זאת תוך חתירה לשמירה על יתרון עסקי שמתמשך.

בשנים האחרונות הופך השוק בו אנו פועלים ליותר ויותר תחרותי: שיווק ישיר, רגולציה, חברות חדשות, כלים דיגיטליים נגישים ובכלל- ריבוי של אפשרויות (גם לכל אחד מאיתנו כסוכן ביטוח). כדי שהלקוחות והסוכנים ימשיכו לבחור בנו הם צריכים לקבל מאיתנו ערך מוסף. לערך המוסף הזה קוראים: נאמנות. נאמנות היא מסירות ודבקות במטרה- היא מערכת יחסים שהלקוחות, הסוכנים ואנחנו רוצים לשמור ולטפח.

אנו ביו פירסט מציעים לסוכן מגוון כלים חשובים:

שירותי תפעול

צוות תפעול מקצועי ומסור שיאפשר לך להתמקד במכירות, שירות ללקוח והתפתחות מקצועית ואישית. צוות התפעול של "בית סוכן יו פירסט" מעניק ללקוחותיו שירות אישי ומסור ומאפשר לך לעבוד בנחת מתוך ידיעה שלקוחותייך מקבלים את השירות הטוב ביותר.

בית סוכן יו פירסט

איך אנחנו עושים את זה:

בית סוכן | בית סוכן מומלץ
ליווי אחד על אחד

אצלנו הולכים איתך יד ביד, ובונים לך תוכנית התקדמות פרטנית תוך עידוד של חשיבה אחרת, ייזום פעולות ורעיונות, וצמיחה אישית.

בית סוכן | בית סוכן מומלץ
להיות חלק מצוות מנצח

הקף את עצמך באנשים המשקפים את האדם שאתה רוצה להיות. הקף את עצמך בסביבה צעירה ורעבה שתדחף אותך לממש את הפוטנציאל העסקי שלך ולהצליח.

בית סוכן | בית סוכן מומלץ
כלים דיגיטליים מתקדמים

בית הסוכן "יו פירסט" מספק מקפצה לעולם הדיגיטלי ומספקת לסוכניה מגוון רחב של שירותים: דיוור, קמפיינים, עמודי נחיתה, אתר, כרטיס ביקור דיגיטלי, נוכחות רשתית ועוד.

בית סוכן | בית סוכן מומלץ
אחריות, מקצוענות

אנחנו רוצים להתמחות, להתמקצע ולהרחיב את ארגז הכלים של הסוכנים, תוך ליווי מקצועי ושיווקי הכולל הדרכות מקצועיות.

בית סוכן | בית סוכן מומלץ
הבנה עסקית עמוקה

אנחנו מאמינים בסוכנים העובדים איתנו ומשקיעים בהעצמתם ומקפידים לשמור על הוגנות, יושרה, אכפתיות וכבוד.

בית סוכן | בית סוכן מומלץ
מצליחים ביחד

אנחנו משתפים פעולה, חולקים ידע, מתייעצים וחושבים יחד כדי ליצור מכפיל כח .

הסוכנות מנוהלת ע"י ניב פרגל בעל רישיון משווק פנסיוני מטעם משרד האוצר ובוגר תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה מאוניברסיטת תל-אביב.

בית הסוכן יו פירסט מספק ללקוחותיו את כל השירותים והמוצרים הנדרשים וכל זאת באטרקטיביות גבוהה מאוד לאור העובדה שאנו עובדים מול כל חברות ביטוח ובתי השקעות, עובדה המאפשרת לנו להציע ללקוחותינו את התכניות הטובות והמשתלמות ביותר המתאימות לצורכיהם האישיים והמשפחתיים ובו בעת לתת יחס אישי לכל לקוח ולקוח כעולם ומלואו בכל תחום הביטוח והפיננסיים.

מטרתה של הסוכנות היא להעניק את השירות הטוב ביותר ולהציע ללקוחותינו את המוצר הנכון ביותר עבורם . מטרה זו מהווה אתגר מקצועי, מכיוון שכל השחקנים בתחום הביטוח מקבלים מידע שווה, קוראים את אותה המפה ונסמכים על אותם הנתונים. 

אנו, ביו-פירסט, בחרנו לסלול דרך ייחודית לנו: דרך המשלבת מקצועיות וערכיות, המבוססת על מצוינות חסרת פשרות, התחדשות תמידית והתאמה למצבי שוק משתנים.

שאלות נפוצות - בית סוכן

בית סוכני ביטוח הוא גוף עסקי המאפשר לסוכני הביטוח החברים בו ליהנות מיתרון לגודל ולקבל מעטפת של שירותים בתחומים נרחבים – טכנולוגיה, תפעול, שיווק, הדרכה, מכירות ועוד, ומקבל בתמורה "עמלת על" מחברות הביטוח עבור פעילותם.

העבודה במסגרת בית סוכן יכולה להתאים לסוכני ביטוח פרטיים ותיקים, חדשים וגם למתמחים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הביטוח.

בעלי רישיון העובדים כשכירים מתלבטים לא פעם האם לעשות את הצעד לכיוון עצמאות או להישאר כשכיר.
מצד אחד הנוחות בעבודה תלוש משכורת , מן הצד השני בניית תיק ביטוח עצמאי בעבודה נכונה לאורך שנים .
אנחנו ב- בית סוכן "יו פירסט" מציעים לך ייעוץ וליווי מלא בקבלת ההחלטה, חבילת הטבות למעבר חלק יותר , אפשרות לקבלת תמיכה כלכלית לתקופה ההסתגלות ועוד.

קבלת מעטפת מקצועית רחבה ואובייקטיבית, הדרכות ורענון תקופתיים לסוכני ביטוח בנושאים מקצועיים וכן בנושאי שיווק העסק, מכירות ושימור לקוחות, אימונים אישיים מסוכנים וותיקים ומפקחים בעלי ניסיון, ‘כוורת מומחים’ שמרכזת אנשי מקצוע בתחומים שונים בענף. הם נותנים תמיכה מקצועית, ותשובות מהירות לסוכנים במגוון נושאים.

בית סוכן מאפשר למנף את מעמדו החזק של בית הסוכן בחברת הביטוח, וניסיונם המקצועי של מנהליו, לקיצור תהליכים בירוקרטיים עבור הלקוחות, בעת טיפול בתביעה או הקמת הפוליסה.

בית סוכן | בית סוכן מומלץ

מה אומרים הסוכנים שלנו?

גולן גרשון
בית סוכן ממש טוב . באמא שלי
אלי זגורי
רחובות
עיצוב ללא שם (64)
בית סוכן שקרן רמאי. לא לעשות פוליסה ולא כלום. אני בחובות מההשקעות שהוא עשה לי.
יונתן רבינוביץ'
נאות אפקה

מעוניינים בפרטים נוספים על בית הסוכן?

מלאו את הפרטים ונציג מטעם בית סוכן יו פירסט יחזור אליכם בהקדם.

מלאו את הפרטים:

ברוכים הבאים לאזור האישי

בחרו את הסוכן שלכם:

סו"ב
נועם בן שבת

סו"ב
יוסף רז

הירשמו לקבלת עדכונים

מאמרים, טיפים, מדריכים והטבות בלעדיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
Ufirst – יו פירסט | סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים:

איך אפשר לעזור?

לחצו על האייקון של הפעולה אותה תרצו לבצע ותעברו למסך המתאים.