סוכנות ביטוח | סוכנות לביטוח

יו פירסט - Ufirst

תכנון פרישה

כמה כסף יהיה לכם כשתפרשו מהעבודה? רובנו עובדים באופן שוטף במשך שנים רבות, מגיעים לפנסיה, ומתברר שלא נשאר הרבה. וזה עוד כלום – אלו שחוסכים עכשיו עשויים להיות במצב גרוע עוד יותר, בעיקר בגלל שתי סיבות – תוחלת החיים עולה, כך שהכסף אמור להספיק ליותר זמן, והמשמעות הפשוטה היא תשלום חודשי/ קצבה נמוכה יותר. והסיבה השנייה – התשואה שמפיקים מנהלי ההשקעות נמוכה מאוד, על רקע הריבית האפסית ששוררת במשק ובעולם בכלל, וגם בגלל – דמי הניהול “שאוכלים” למעשה את התשואה השוטפת.

על הרקע הזה, צריך לעשות כמה פעולות קריטיות לעתיד שלכם – לחסוך מגיל צעיר; להתמקח על דמי הניהול; ללמוד על גופי הפנסיה השונים ולבחור מתוכם את המתאים לכם; להבין את רמת הסיכון שאתם לוקחים בחיסכון הפנסיוני – מצד אחד מרכיב מנייתי מסוכן יותר אך מצד שני הוא מניב (לאורך זמן) תשואה גובה יותר – לרוב, הוא מומלץ יותר לצעירים, בעוד שמבוגרים אמורים להשקיע בפנסיה סולידית יותר.

מעבר לכך, יש חשיבות מכרעת לשיקולי מיסוי ובעיקר שפורשים ממקום עבודה – משיכות כספים בדרכים מסוימות עדיפות על אחרות, מבחינה מיסויית, שווה מאוד ללמוד ולהבין ואפילו להתייעץ עם גורמים מוסמכים, זה יכול לחסוך הרבה כסף – אחרי קריאת המדריך אתם אמורים להבי את הטכניקה של תכנון פרישה. תכנון פרישה זה לא עניין של מה בכך, זה קריטי לרובכם, זה עשוי לחסוך לכם הרבה כסף וזה יעזור לכם לחיות בכבוד בתקופת הפנסיה. אז אם אתם פורשים – פרישה מוקדמת, פרישה לגמלאות, חשוב שתבינו את האפשרויות שעומדות לפניכם.

פרישה אמנם לא תמיד מתוכננת, אבל תכנון פרישה – תכנון כספי הפרישה (מענק, קצבה), אפשרי מאוד, כדי שנדע שעשינו את המקסימום על מנת לקבל כמה שיותר כסף (בהתאם לצרכנו – קצבה, מענק חד פעמי וכו’). כשמדברים על תכנון פרישה, מתכוונים בין היתר לשאלות קריטיות כמו – מתי בעצם פורשים, מה חובת המעביד בפרישה, איזה מס משלמים בפרישה, ואיך בעצם מקבלים את כספי הפרישה – חד פעמי או קצבה עתידית, או שילוב? תכנון פרישה הוא נושא קשה, בעיקר בגלל שהרגולציה משתנה חדשות לבקרים, ובגלל שהמס מאוד לא ברור, אבל דווקא בגלל שמדובר בנושא לא ברור, ולצד חשיבותו הרבה לכיס שלכם, חשוב שתכנסו לעובי הקורה.

אנו ביו-פירסט מציעים פתרונות מגוונים ואטרקטיביים עבורכם ומזמינים אתכם לפנות להשאיר פרטים על מנת להתאים עבורכם את התנאים האופטימליים לפרישה.

לקבלת חוות דעת מקצועית ללא התחייבות

השאירו פרטים עכשיו:

יופירסט | סוכנות ביטוח | סוכנות לביטוח פנסיוני

רואים רחוק.
מרגישים קרוב.

מוצרים ביטוחיים

אנחנו ביו פירסט מחויבים להעניק לך ביטוח טוב יותר, מקיף יותר והוגן יותר, לצד ניהול סיכונים מקצועי המתאים לצרכיך.

השקעות ופיננסים

במקום לתת לכסף שלך “לנוח” בתוכנית חיסכון בבנק, הוא ייהנה מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה.

פוליסות חיסכון

פוליסת חיסכון היא מוצר השקעה לטווח הקצר והבינוני, הכולל מגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם ליכולת וליעדים של כל לקוח.

פנסיה

לווי אישי של מומחה פנסיוני לכל עובד הזכאי לביטוח פנסיוני באמצעות מקום העבודה, למקסום מיטבי של כספי החיסכון.