יו פירסט - Ufirst

ביטוח מנהלים

לפני שמבצעים השוואת ביטוח מנהלים חשוב לדעת שביטוח המנהלים, הינו שם של של תוכנית ביטוח חיים עם מרכיב חיסכון. בנוסף לזכות לקבל כסף אם יקרה אירוע ביטוחי של מוות או אובדן כושר עבודה (לפי הכיסוי שרכשתם) צוברים חסכון שתקבלו לפי תנאי ההסכם. 

מאפשרת למעוניינים לחסוך לגיל פרישה ליהנות מהטבות מס, וכן להוסיף כיסויים ביטוחיים לפוליסה, כגון ביטוח למקרה מוות ו/או ביטוח אובדן כושר עבודה. למרות שמו – כל אדם רשאי להפריש לחיסכון זה. 

ביטוח המנהלים דומה בהרבה לקרן הפנסיה בכך שהוא מהווה חיסכון פנסיוני לכל דבר ועניין הכולל הפרשה לפיצויים, לתגמולים ולרכיבים ביטוחיים מסוימים. לפני שמבצעים השוואת ביטוח מנהלים , חשוב לדעת כי דמי הניהול של ביטוח המנהלים הן גבוהים באופן יחסי לשאר האפיקים, משום שהסיכון חל על חברת הביטוח ולא על המבוטח או על כלל המבוטחים בקרן (בדומה לקרן פנסיה). 

אנו ביו-פירסט מציעים פתרונות מגוונים שהופכים את הביטוח המנהלים לפשוט ולאטרקטיבי עבורכם ומזמינים אתכם לפנות להשאיר פרטים על מנת להתאים לכם את המוצר הפנסיוני בצורה הטובה ביותר.

לקבלת חוות דעת מקצועית ללא התחייבות

השאירו פרטים עכשיו:

רואים רחוק.
מרגישים קרוב.

מוצרים ביטוחיים

אנחנו ביו פירסט מחויבים להעניק לך ביטוח טוב יותר, מקיף יותר והוגן יותר, לצד ניהול סיכונים מקצועי המתאים לצרכיך.

השקעות ופיננסים

במקום לתת לכסף שלך "לנוח" בתוכנית חיסכון בבנק, הוא ייהנה מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה.

פוליסות חיסכון

פוליסת חיסכון היא מוצר השקעה לטווח הקצר והבינוני, הכולל מגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם ליכולת וליעדים של כל לקוח.

פנסיה

לווי אישי של מומחה פנסיוני לכל עובד הזכאי לביטוח פנסיוני באמצעות מקום העבודה, למקסום מיטבי של כספי החיסכון.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור "בואו נדבר" הינך מאשר/ת בזאת ל-"יו פירסט סוכנות לביטוח 2017״ לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.