יו פירסט - Ufirst

קרנות השתלמות

קרן השתלמות היא מכשיר לחיסכון לטווח הבינוני (תקופה של 6 שנים ואילך), פטורה ממס, המיועדת לקהל יעד של שכירים ועצמאים ( ניתן לחסוך בקרן השתלמות גם עבור השתלמות מקצועית, ולהשתמש בכספים למטרה זו בתום 3 שנות חיסכון).

העיקרון פשוט – מפקידים מידי חודש סכום כסף מסוים, או מפקידים סכום אחד בסוף השנה (במידה והנכם עצמאיים), ובמהלך השנים הבאות נותנים לכסף שלכם לצבור תשואה.

בקרן השתלמות לשכירים, מופקדים כספים באופן שוטף הן על ידי העובד והן על ידי המעביד, כאשר גובה ההפקדה נקבע בהתאם לגובה שכרו של העובד.

בקרן השתלמות לעצמאים, ניתן להפקיד עד 7% מההכנסה השנתית ומבחינת רשויות המס, ההוצאה המוכרת הינה 4.5% שהעובד הפריש לקרן.

  • קרן השתלמות פטורה מכל סוג מס עד התקרה בעת משיכת הכספים. כלומר, ברגע שתרצו לממש את הכספים שצברתם בקרן, תוכלו למשוך את הכספים ללא תשלום מס עד התקרה. למעשה, קרן השתלמות יוצרת לעובד השקעה פטורה ממס ולכן מדובר באפיק חיסכון משתלם במיוחד ויוצא דופן בין אפיקי החיסכון.

    לשכירים, תקרת ההפקדה המוטבת במס בקרן ההשתלמות לשכירים עומדת בשנת 2018 על 1,571 ₪ בחודש (או 10% משכרם, הנמוך מביניהם). עצמאים, לעומת זאת, נהנים מתקרה של עד 18,240 ₪  פטורים ממס רווח הון בשנה בהפקדה לקרן השתלמות.

  • החוסכים בקרן השתלמות נהנים ממגוון רחב של מסלולי השקעה המאפשרים התאמה של רמת הסיכון לכל חוסך. בין היתר, ניתן לחסוך במסלול מוטה מניות, מסלול המשלב מניות ואג"ח, מסלול המוטה לאג"ח ועוד. כל חוסך יכול לבחור את המסלול המתאים לו מבחינת תמהיל ההשקעה ואף לעבור באופן חופשי בין המסלולים בהתאם לצורך ללא תשלום מס או קנס, תוך שמירה על הוותק של הקרן. המעבר בין המסלולים מתבצע תוך 3 ימי עסקים, בהתאם לתקנון הקרן.

אנו ביו-פירסט מציעים פתרונות מגוונים ואטרקטיביים עבורכם ומזמינים אתכם לפנות להשאיר פרטים על מנת להתאים לכם את ההצעה הטובה ביותר, כך תדעו שהמשפחה שלכם מוגנת בהווה ובעתיד.

 

לקבלת חוות דעת מקצועית ללא התחייבות

השאירו פרטים עכשיו:

קרנות השתלמות

רואים רחוק.
מרגישים קרוב.

מוצרים ביטוחיים

אנחנו ביו פירסט מחויבים להעניק לך ביטוח טוב יותר, מקיף יותר והוגן יותר, לצד ניהול סיכונים מקצועי המתאים לצרכיך.

השקעות ופיננסים

במקום לתת לכסף שלך "לנוח" בתוכנית חיסכון בבנק, הוא ייהנה מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה.

פוליסות חיסכון

פוליסת חיסכון היא מוצר השקעה לטווח הקצר והבינוני, הכולל מגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם ליכולת וליעדים של כל לקוח.

פנסיה

לווי אישי של מומחה פנסיוני לכל עובד הזכאי לביטוח פנסיוני באמצעות מקום העבודה, למקסום מיטבי של כספי החיסכון.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור "בואו נדבר" הינך מאשר/ת בזאת ל-"יו פירסט סוכנות לביטוח 2017״ לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.