יו פירסט - Ufirst

קופות גמל

בהתאם לחוק הפיקוח, קופת גמל היא שם כולל לקבוצת מכשירי חיסכון לטווח בינוני או ארוך. המדינה מעודדת חיסכון בקופות גמל ומעניקה הקלות במס הכנסה על הפקדה בקופה: ניכוי ממס וזיכוי ממס לעובד על הפקדתו בקופה, ופטור ממס להפקדת המעביד (בגבולות תקרה). החל מנובמבר 2016 ניתן לחסוך בקופת גמל להשקעה, כאשר ניתן למשוך את הכספים ממנה בכל גיל ולאו דווקא בגיל פרישה.

קופות גמל לחיסכון משמשות גם שכירים המבקשים להפקיד באופן פרטי על בסיס שכר שאינו מבוטח על ידי מעסיקם בהסדר פנסיוני וכן עצמאים שאינם מעוניינים להפקיד לקרן פנסיה, אלא לתוכנית ללא כיסוי ביטוחי מפני מוות או אובדן כושר עבודה ולרכוש כיסוי זה בנפרד מהחיסכון. דמי הניהול המקסימליים בקופת הגמל הם 1.05% מהצבירה ו- 4% מההפקדות.

חוסך רשאי לבחור מסלול השקעה של קופת גמל בהתאם לשיקוליו ולעבור בין המסלוליםבאופן חופשי ללא פגיעה בזכויותיו. יש לציין כי החוק קובע, בין היתר, את הכללים והמועדים לאופן הפקדת הכספים ושיעורם וכן הכללים בגינם יכולים העמיתים למשוך את הכספים מהקופה.

יתרון נוסף של קופת גמל היא הפשטות. ניתן להעביר לקופה את כל הסכום השנתי המזכה במס בבת אחת, אפילו ב-31 בדצמבר. שיטות החיסכון האחרות לא תמיד גמישות כל כך.

אנו ביו-פירסט מציעים פתרונות מגוונים ואטרקטיביים עבורכם ומזמינים אתכם לפנות להשאיר פרטים על מנת להתאים לכם את ההצעה הטובה ביותר, כך תדעו שהמשפחה שלכם מוגנת בהווה ובעתיד.

 

לקבלת חוות דעת מקצועית ללא התחייבות

השאירו פרטים עכשיו:

קופות גמל

רואים רחוק.
מרגישים קרוב.

מוצרים ביטוחיים

אנחנו ביו פירסט מחויבים להעניק לך ביטוח טוב יותר, מקיף יותר והוגן יותר, לצד ניהול סיכונים מקצועי המתאים לצרכיך.

השקעות ופיננסים

במקום לתת לכסף שלך "לנוח" בתוכנית חיסכון בבנק, הוא ייהנה מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה.

פוליסות חיסכון

פוליסת חיסכון היא מוצר השקעה לטווח הקצר והבינוני, הכולל מגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם ליכולת וליעדים של כל לקוח.

פנסיה

לווי אישי של מומחה פנסיוני לכל עובד הזכאי לביטוח פנסיוני באמצעות מקום העבודה, למקסום מיטבי של כספי החיסכון.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור "בואו נדבר" הינך מאשר/ת בזאת ל-"יו פירסט סוכנות לביטוח 2017״ לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.