יו פירסט - Ufirst

קופות גמל להשקעה

קופת הגמל להשקעה היא מוצר חדש יחסית ונועדה להיותפשוטה ונגישה יותר ביחס לשאר מוצרי החיסכון הקיימים, במטרה לעודד את הציבור לחסוך כסף פרטי שיגדיל את קצבת הפנסיה בגיל פרישה. אנחנו נתאים לכם קופת גמל להשקעה שתהווה אלטרנטיבה לתכניות החיסכון בבנקים. היא תאפשר לכם לבחור את טווח זמן החיסכון המתאים לכם, לצד גמישות בניוד הכספים בין מסלולי השקעה וכמובן נזילות מלאה(ניתן למשוך את הכספים בכל עת) וזו גדולתה . בנוסף, החל מגיל 60, ניתן למשוך את הכספים כקצבה חודשית פטורה ממס רווחי הון.

אנחנו נעזור לכם לבחור את הגוף הפיננסי ​שינהל את הקופה עבורכם, ואת מסלול השקעה לפי רמת הסיכון ואופי ההשקעה המתאים לכם (בכל שלב, ניתן לשנות את מסלול ההשקעה ללא עלות וללא אירוע מס).

בקופת גמל להשקעה ניתן להפקיד עד 70,000 שקלים בשנה קלנדרית לאדם (לפי ת.ז. כמו כן, משפחה יכולה לפתוח קופת גמל לחיסכון עבור כל אחד מבני המשפחה, מבוגרים וקטינים ולהפקיד בכל קופה עד 70,000 שקל בכל שנה.

הצטרפות דיגיטלית לחברת מנורה

הצטרפות דיגיטלית לחברת אנליסט

אנו ביו-פירסט מציעים פתרונות מגוונים ואטרקטיביים עבורכם ומזמינים אתכם לפנות להשאיר פרטים על מנת להתאים לכם את ההצעה הטובה ביותר, כך תדעו שהמשפחה שלכם מוגנת בהווה ובעתיד.

 

לקבלת חוות דעת מקצועית ללא התחייבות

השאירו פרטים עכשיו:

קופות גמל להשקעה

רואים רחוק.
מרגישים קרוב.

מוצרים ביטוחיים

אנחנו ביו פירסט מחויבים להעניק לך ביטוח טוב יותר, מקיף יותר והוגן יותר, לצד ניהול סיכונים מקצועי המתאים לצרכיך.

השקעות ופיננסים

במקום לתת לכסף שלך "לנוח" בתוכנית חיסכון בבנק, הוא ייהנה מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה.

פוליסות חיסכון

פוליסת חיסכון היא מוצר השקעה לטווח הקצר והבינוני, הכולל מגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם ליכולת וליעדים של כל לקוח.

פנסיה

לווי אישי של מומחה פנסיוני לכל עובד הזכאי לביטוח פנסיוני באמצעות מקום העבודה, למקסום מיטבי של כספי החיסכון.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור "בואו נדבר" הינך מאשר/ת בזאת ל-"יו פירסט סוכנות לביטוח 2017״ לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.