יו פירסט - Ufirst

פוליסות חיסכון

אחת האלטרנטיבות הטובות ביותר שיש היא אלטרנטיבת החיסכון במוצר שנקרא "פוליסת חיסכון" והיא נמצאת בחברות ביטוח. זוהי תכנית המאפשרת לכסף שלך ליהנות משילוב של חיסכון והשקעה: חיסכון ע"י הפקדות כספים שוטפות ו/או חד פעמיות, תוך ניהול הכסף באחד ממסלולי ההשקעה המועדף עליך, ע"י מערך ההשקעות מקצועי של חברות הביטוח ובתי ההשקעות. למעשה, הכסף שלך מתנהל כחיסכון לכל דבר, בהבדל אחד: במקום "לנוח" בתכנית החיסכון בבנק, הוא ייהנה מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה בהשוואה למוצרי חיסכון והשקעה אחרים, מנזילות וגמישות מלאים.

החיסכון הפנסיוני מורכב משני חלקים: חיסכון וביטוח. החיסכון הוא בעצם המשכורת החודשית שלכם לחיים שלכם לאחר הפרישה. החלק של הביטוח יכסה אתכם עד הפרישה, למקרה של נכות או מוות חלילה. הכיסוי הביטוחי תלוי באיזה סוג חיסכון פנסיוני בחרתם: קרן פנסיה, ביטוח מנהלים וקופת גמל.

יש הרבה חשיבות לבחירת החיסכון הפנסיוני ומסלול הביטוח. כמו בשוק ירקות, גם בשוק הפנסיה יש הרבה חברות שמציעות מגוון מוצרים פנסיונים שונים, וכמו שלא כולנו זהים בהעדפותינו, כך גם לכל אחד מאיתנו מתאימה תוכנית פנסיונית שונה.

 • גמישות בהפקדות: ניתן להפקיד בהוראת קבע סכום חודשי וניתן להפקיד סכום/ים חד פעמי/ים. ניתן להגדיל את הוראת הקבע, או להקטין אותה ואף לעצור אותה בכל שלב.

  גמישות במשיכה (נזילות): ניתן למשוך את כספי החיסכון בכל נקודת זמן (לא באופן מיידי לחלוטין, אבל בהתראה של מספר ימי עסקים הכסף נזיל בחשבונכם). ניתן למשוך סכום חלקי או את כל החיסכון ובמקביל אפשר להמשיך להפקיד.

  תשואה: פוליסות החיסכון מתאפיינות בתשואות לא רעות בכלל במיוחד בהשוואה לחסכונות והפיקדונות הבנקאים.

  עמלות: בפוליסת חיסכון אין עמלות! (למעט דמי ניהול קבועים וידועים מראש המוגבלים ב 2%).

  רמת סיכון מותאמת אישית:  פוליסת החיסכון היא למעשה אוסף מסלולי השקעה וכל אחד יכול לבחור את המסלולים המתאימים לו לפי העדפותיו. כל מסלול מבטא אפיק השקעה אחר – למשל מנייתי, שקלי, צמוד, מט"ח וכו' ובצורה כזאת ניתן לפזר סיכון או להגדיל/להקטין סיכון לפי בחירה. המעבר בין מסלולים קל, פשוט ומתבצע ללא עלויות, תוך 3 ימי עסקים.

  אם בבעלותך פוליסת חיסכון והשקעה, באפשרותך להגיש בקשה לקבלת הלוואה לכל מטרה, ללא ערבים ומבלי לפגוע בזכויותיך על-פי תנאי הפוליסה, פנה אלינו לקבלת מידע נוסף.

פוליסות חיסכון בולטות בשוק הן – "קשת" של קבוצת מגדל, "מגוון" של קבוצת הראל, "אקסלנס אינווסט" של הפניקס, "חיסכון פיננסי" של כלל ו"טופ פייננס" של מנורה.

אנו ביו-פירסט מציעים פתרונות מגוונים ואטרקטיביים עבורכם ומזמינים אתכם לפנות להשאיר פרטים על מנת להתאים לכם את ההצעה הטובה ביותר, כך תדעו שהמשפחה שלכם מוגנת בהווה ובעתיד.

לקבלת חוות דעת מקצועית ללא התחייבות

השאירו פרטים עכשיו:

פוליסת חיסכון

רואים רחוק.
מרגישים קרוב.

מוצרים ביטוחיים

אנחנו ביו פירסט מחויבים להעניק לך ביטוח טוב יותר, מקיף יותר והוגן יותר, לצד ניהול סיכונים מקצועי המתאים לצרכיך.

השקעות ופיננסים

במקום לתת לכסף שלך "לנוח" בתוכנית חיסכון בבנק, הוא ייהנה מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה.

פוליסות חיסכון

פוליסת חיסכון היא מוצר השקעה לטווח הקצר והבינוני, הכולל מגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם ליכולת וליעדים של כל לקוח.

פנסיה

לווי אישי של מומחה פנסיוני לכל עובד הזכאי לביטוח פנסיוני באמצעות מקום העבודה, למקסום מיטבי של כספי החיסכון.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור "בואו נדבר" הינך מאשר/ת בזאת ל-"יו פירסט סוכנות לביטוח 2017״ לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.