יו פירסט - Ufirst

ביטוח תאונות אישיות

גם אם נהיה זהירים לא תמיד נוכל להימנע מתאונות. במקרה של תאונה אנו עלולים למצוא את עצמנו במצב של סיכון חיים או לסבול מפגיעות קשות עד למצב של נכות חלקית או מלאה הדורש לעתים טיפול ארוך ומורכב.

פוליסת הביטוח תאונות אישיות מעניקה כיסוי ביטוחי למגוון פגיעות ומצבים רפואיים העלולים להיגרם במקרה של תאונה ותעזור במתן פיצוי חד פעמי במקרה של מוות או נכות ופיצוי תקופתי במקרים בהם המבוטח איבד את כושרו לעבוד.

פיצוי זה אינו מכוסה בפוליסות ביטוח רגילות כאשר התאונה לא התרחשה במקום העבודה או בדרך למקום העבודה או בחזרה ממנו, והוא נותן מענה מיידי.

אנו ביו-פירסט מציעים פתרונות מגוונים שהופכים את ביטוח התאונות האישיות לפשוט ולאטרקטיבי עבורכם ומזמינים אתכם לפנות להשאיר פרטים על מנת להתאים לכם את הביטוח בצורה הטובה ביותר, כך תדעו שהמשפחה שלכם מוגנת בהווה ובעתיד.

לקבלת חוות דעת מקצועית ללא התחייבות

השאירו פרטים עכשיו:

רואים רחוק.
מרגישים קרוב.

מוצרים ביטוחיים

אנחנו ביו פירסט מחויבים להעניק לך ביטוח טוב יותר, מקיף יותר והוגן יותר, לצד ניהול סיכונים מקצועי המתאים לצרכיך.

השקעות ופיננסים

במקום לתת לכסף שלך "לנוח" בתוכנית חיסכון בבנק, הוא ייהנה מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה.

פוליסות חיסכון

פוליסת חיסכון היא מוצר השקעה לטווח הקצר והבינוני, הכולל מגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם ליכולת וליעדים של כל לקוח.

פנסיה

לווי אישי של מומחה פנסיוני לכל עובד הזכאי לביטוח פנסיוני באמצעות מקום העבודה, למקסום מיטבי של כספי החיסכון.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור "בואו נדבר" הינך מאשר/ת בזאת ל-"יו פירסט סוכנות לביטוח 2017״ לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.