יו פירסט - Ufirst

ביטוח בריאות

עולם ביטוחי הבריאות אצלנו בישראל רחב מאוד וכולל את ביטוח הבריאות הממלכתי, את ביטוחי הבריאות של קופות החולים, ומגוון של ביטוחי בריאות פרטיים – לכיסוי הצורך בניתוחים, השתלות, תרופות, סיעוד, גילוי מחלות קשות, תאונות אישיות ועוד. ביטוח בריאות נועד לאפשר למבוטחים לקבל טיפול רפואי למגוון רחב של מצבים ואירועים בריאותיים.

ביטוח הבריאות המקיף מעניק כיסוי לניתוחים מהשקל הראשון ומבטיח כי בעת הצורך יוכל המבוטח לבחור במנתח הטוב ביותר ולבצע את הניתוח מהר ככל האפשר(במקביל ניתנת למבוטח האפשרות להחליט לבצע את הניתוח בחו"ל). בנוסף המסלול כולל כיסוי נרחב לתרופות, כיסוי להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל.

אנו ביו-פירסט מציעים פתרונות מגוונים שהופכים את ביטוח הבריאות לפשוט ולאטרקטיבי עבורכם ומזמינים אתכם לפנות להשאיר פרטים על מנת להתאים לכם את הביטוח בצורה הטובה ביותר, כך תדעו שהמשפחה שלכם מוגנת בהווה ובעתיד.

לקבלת חוות דעת מקצועית ללא התחייבות

השאירו פרטים עכשיו:

רואים רחוק.
מרגישים קרוב.

מוצרים ביטוחיים

אנחנו ביו פירסט מחויבים להעניק לך ביטוח טוב יותר, מקיף יותר והוגן יותר, לצד ניהול סיכונים מקצועי המתאים לצרכיך.

השקעות ופיננסים

במקום לתת לכסף שלך "לנוח" בתוכנית חיסכון בבנק, הוא ייהנה מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה.

פוליסות חיסכון

פוליסת חיסכון היא מוצר השקעה לטווח הקצר והבינוני, הכולל מגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם ליכולת וליעדים של כל לקוח.

פנסיה

לווי אישי של מומחה פנסיוני לכל עובד הזכאי לביטוח פנסיוני באמצעות מקום העבודה, למקסום מיטבי של כספי החיסכון.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור "בואו נדבר" הינך מאשר/ת בזאת ל-"יו פירסט סוכנות לביטוח 2017״ לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.